![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-82-1024x767.png)
радиційно до Дня Збройних сил України в Слов’янському ЗЗСО № 8 для здобувачів освіти 7-8 класів проводиться спортивно-розважальна патріотична гра «Козацькі ігри». Команди виконують різноманітні вправи на витривалість, спритність, кмітливість, дотепність, розв’язують інтелектуальні завдання, щоб визначити: хто ж є кращим з кращих.
Висловлюємо щиру вдячність командам за гру та глядачам за активну участь!
Вітаємо переможців – команду 7-А класу «Нащадки козаків»!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-83-1024x442.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-84-1024x438.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-85-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-86-1024x448.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-87-1024x434.png)