З Днем Соборності України

🇺🇦Україна – це земля наших пращурів, земля нашої нації, місце, де народилися й живемо ми. Це наша мати-Батьківщина. У кожного вона єдина, і кожен любить її.
🌺Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Складною і бурхливою була і досі є доля нашої країни. Топталися по нашій землі орди чужинців, ворожі пазурі роздирали її тіло. Українцям і сьогодні доводиться відстоювати незалежність та соборність держави. Але вона вистояла тоді, вистоїть і сьогодні, залишиться єдиною, соборною та незалежною.
       22 січня 1918 року вперше у XX столітті українці проголосили незалежність власної держави – Української Народної Республіки. 24 серпня 1991-го відбулося її відновлення.
       22 січня 1919 року було проголошення соборності УНР і ЗУНР – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій. На початку ХХ століття після падіння імперій українці об’єдналися у власній державі. Сьогодні, через століття після проголошення Акта Злуки, ми об’єднані у відстоюванні своєї незалежності й державності.
       Сучасна російсько-українська війна для українців є продовженням столітньої боротьби за державну незалежність. Сьогодні українські військові, так само, як і їхні попередники 100 років тому, відстоюють не лише незалежність, а й соборність України. У лавах Збройних сил України за цілісність нашої держави борються вояки, що походять з усіх її куточків.
       День Соборності України є приводом нагадати про єдність і неподільність українських земель, про те, що кожен із нас – це Україна.