Для учнів 8 класу вчителем Заярною О.В. було проведено гру «Знавці української мови». Активність, креативність та інтелектуальна творчість панували на заході. Підсумком є підвищення рівня знань і мотивації до вдосконалення мовлення.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-62-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-63-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-64-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-65-1024x575.png)
Для учнів 8 класу вчителем Заярною О.В. було проведено гру «Знавці української мови». Активність, креативність та інтелектуальна творчість панували на заході. Підсумком є підвищення рівня знань і мотивації до вдосконалення мовлення.