Сьогодні у нашій школі відбувся захоплюючий та пізнавальний виховний захід «Суд над інтернетом», проведений вчителем Горошенко М.О. 🌐👩⚖️
Кожен учень 9 класу отримав унікальну роль та відіграв її з великим захопленням. Ми Учні поглибилися у світ віртуальної реальності, де кожен мав можливість висловити свою точку зору щодо позитивних та негативних сторін Інтернету. 🤔📲
Запрошені гості, що виступили у ролі судів присяжних, приєдналися до розгляду різних аспектів цифрового світу. 🧑⚖️👨⚖️ Вони висловили свої думки та враження, роблячи захід ще більш цікавим та різноманітним.
#цифровийсвіт #освіта #Інтернет #виховання
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-185-1024x461.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-186-1024x464.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-187-1024x467.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-188-1024x464.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-189-1024x458.png)