Щороку в четверту суботу листопада кожен українець долучається до Всеукраїнської акції вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні. Напередодні цього дня в закладах освіти відбуваються урочисті пам’ятні заходи. Учні Слов’янського ЗЗСО №8 взяли участь в загальношкільному онлайн-заході «Запали свічку пам’яті» та вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
Наслідки Голодомору 30-х років ХХ сторіччя важко навіть уявити, тим більше пережити…
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-195-1024x362.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-196-1024x372.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-197-1024x451.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-198-1024x444.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-199-1024x341.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-200-1024x340.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-201-1024x357.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-202-1024x369.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-203-1024x371.png)