21 листопада — День Гідності та Свободи. Свободи, за яку й донині триває боротьба нашої держави. Сьогодні учні Слов’янського ЗЗСО №8 взяли участь в загальношкільній онлайн-лінійці «Тернистий шлях до Свободи» та вшановували пам’ять людей, які стали на захист демократичних цінностей, свободи і прав людини, національних інтересів та цінностей України.
Дякуємо усім небайдужим громадянам, що 21 листопада 2013 року вийшли на захист України-неньки. Дякуємо за те, що не пошкодували свого життя заради нас, заради нашого майбутнього. Ви для нас є прикладом надприродньої мужності, сили духу та патріотизму!
Слава Україні!
Героям слава!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-159-1024x357.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-160-1024x358.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-161-1024x346.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-162-1024x347.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-163-1024x356.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-164-1024x362.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-165-1024x354.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-166-1024x353.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-167-1024x368.png)