![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-40-1024x576.png)
До 2-ї річниці повномасштабного вторгнення у Слов’янському ЗЗСО № 8 були проведені бесіди, години спілкування, обговорення та «5 хвилин історії: Воюємо. Працюємо. Переможемо»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-41-1024x426.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-42-1024x342.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-43-1024x372.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-44-1024x361.png)
23.02.2024 класним керівником 3 класу Гращенко Н.М. до 2ї річниці повномасштабного вторгнення для здобувачів освіти була проведена бесіда «Незламна Україна»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-45-1024x375.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-46-1024x362.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-47-1024x383.png)
23.02.2024 класним керівником 9 класу Горошенко М.О. до 2ї річниці повномасштабного вторгнення для здобувачів освіти була проведена бесіда «Україна: Вистояли. Переможемо!!!»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-48-1024x341.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-49-1024x342.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-50-1024x338.png)
23.02.2024 класним керівником 10 класу Гончаровою О.В. до 2ї річниці повномасштабного вторгнення для здобувачів освіти була проведена бесіда «Україна: Вистояли. Переможемо!!!»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-51-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-52-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-53-1024x576.png)
23.02.2024 класним керівником 8 класу Величко Ю.П. до 2ї річниці повномасштабного вторгнення для здобувачів освіти була проведена бесіда «Коли душа болить за Україну»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-54.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-55-1024x402.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-56-1024x387.png)
23.02.2024 учителем фізичної культури Лазуренком В.О. до 2ї річниці повномасштабного вторгнення для здобувачів освіти 6 класу було проведено експрес-хвилинку «5 хвилин історії: за Україну!!!»