Для учнів 5-6 класів учителем фізичної культури Лазуренко В.О. була проведена «Олімпійська вітальня». Під час заходу здобувачі освіти познайомилися зі спортивними досягненнями Незалежної України на Олімпійських іграх починаючи з 1996 року. Перелік досягнень українських спортсменів, інформація про їхній шлях до перемог, демонстрація найяскравіших виступів — усе це надихнуло школярів приділяти більше уваги спорту та фізичній культурі.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-343-1024x397.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-344-1024x393.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-345-1024x404.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-346-1024x393.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-347-1024x358.png)