18.04.2024 у 5 класі вчителем фізичної культури Лазуренком В.О. було проведено вікторину, присвячену Дню народження волейболу. І, хоча цей день відзначається взимку, а саме 9 лютого, волейбол займає гідне місце серед літніх розваг. Тож заздалегідь готуючись до літніх канікул, учні залюбки стали учасниками вікторини та конкурсу малюнків.
Вікторина мала на меті виховування в учнів потреби систематично займатися фізичною культурою, свідоме ставлення до зміцнення свого здоров’я, а також сприяння вихованню морально-вольових якостей (сили волі витримки, дисциплінованості, впевненості у своїх силах)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-51-1024x402.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-52-1024x395.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-53-1024x390.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-54-1024x392.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-55-1024x400.png)