1 грудня Україна відзначає річницю референдуму про незалежність.
У Слов’янському ЗЗСО № 8 учителем історії Резниченко А.С. проведено брейн-ринг «Рятуйте референдум» для трьох команд «Часова машина» (9 клас), «Однодумці нації» (10 клас) та «Гайдамаки» (11 класів). Потужна інтелектуальна гра була спрямована на підвищення рівня обізнаності учасників та глядачів у питаннях конституціоналізму, що безпосередньо стосуються референдуму, а зокрема його наслідків.
Ми щиро вдячні командам за гру та глядачам за активну участь!
Вітаємо переможців — команду «Гайдамаки»!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-29-1024x390.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-30-1024x388.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-31-1024x378.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-32-1024x388.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-33-1024x422.png)