![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-126-1024x367.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-127-1024x371.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-128-1024x367.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-129-1024x366.png)
[ Альбом ]
Класним керівником 6 класу Юрченко О.М. для здобувачів освіти була проведена година спілкування «Афганістан — біль моєї душі» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
[ Альбом ]
Класним керівником 6 класу Юрченко О.М. для здобувачів освіти була проведена година спілкування «Афганістан — біль моєї душі» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав