Вікторина «День Збройних Сил України»

Традиційно на початку грудня в Слов’янському ЗЗСО № 8 на уроках фізичної культури проходять різноманітні заходи до Дня Збройних сил України.
01.12.2023 для учнів 5 класу вчителем фізичної культури Лазуренком В.О. була проведена вікторина «День Збройних Сил України».
Під час заходу здобувачі освіти поновили свої знання про історію, традиції та досягнення української армії, дізнались, який вигляд мала форма військових у різні часи, починаючи від козацької доби й до сьогодення. Діти із задоволенням продемонстрували фізичні вправи, які, на їхню думку, виконували виконували наші пращури для підтримання гарного фізичного стану. Родзинкою вікторини стали малюнки та декламація віршів, присвячених воїнам ЗСУ.