Всесвітній день мрії

Всесвітній день МРІЇ – це чудова нагода, щоб нагадати собі: мріяти важливо у будь-якому віці! Мрія – це шанс реалізувати своє призначення і прожити життя, сповнене пригод.

Кажуть, що історія людства є історією великих мрійників, адже відкриті материки, доленосні винаходи, геніальні твори мистецтва — все це починалося з мрій, які спершу здавалися дивними чи нездійсненними. 

Із біографій відомих вчених, винахідників, митців та політичних діячів ми дізнаємося, як мрія виявлялася двигуном для відкриттів та соціальних досягнень.

Пристрасним мрійником був визнаний геній Леонардо да Вінчі. Його картини, фрески, всі технічні винаходи стали реалізацією мрії про людську досконалість. Наприклад, бажання літати, наче птах, спонукало Леонардо до створення прототипів парашута та дельтаплана, а мрія ходити по воді, як це робив Христос, допомогла з’явитися ідеї водних лиж та водолазного костюма. 

Ейнштейн створив теорію відносності після того, як дозволив своїм думкам відволіктися від суті задачі. Та й сама ідея цієї теорії виникла в Ейнштейна тоді, коли він ще підлітком мріяв про мандрівку разом із сонячним променем на край Всесвіту.  

Легендарний винахідник Нікола Тесла в інтерв’ю, опублікованому в 1921 році журналом «American Magazine», розповів, що завдяки унікальній здатності мріяти та візуалізувати йому не потрібні креслення й моделі — винаходи одразу оживають в його уяві. Завдяки мрійнику Теслі люди отримали чимало корисних відкриттів та приладів, а ось над його невтіленою мрією про бездротову передачу енергії на великі відстані науковці працюють досі.

«Всі мрії можуть стати реальністю, якщо нам вистачить сміливості втілити їх у життя» — це слова Волта Діснея — творця прекрасних мультфільмів.

Мріймо,  і нехай мрії здійснюються!!!!