Класний керівник О.М.Юрченко провела бесіду до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Здобувачі освіти отримали інформацію про СНІД, про те, як уберегтися від ВІЛ, про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-8-1024x377.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-9-1024x375.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-10-1024x386.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-11-1024x394.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-12-1024x384.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-13-1024x381.png)
Класний керівник О.М.Юрченко провела бесіду до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Здобувачі освіти отримали інформацію про СНІД, про те, як уберегтися від ВІЛ, про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.