![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-242.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-243.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-244.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-245.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-246.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-248.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-249.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-250.png)
Вправи зі скакалкою на уроках фізкультури дуже полюбляють учні 4-Б класу (класний керівник Сторожева А.О.) Такі вправи зміцнюють м’язи нижньої та верхньої частини тіла. Також така фізична активність підвищує м’язову силу та м’язову витривалість.
І хоч не у всіх дітей виходить з першого разу вправно виконати усі завдання, але з кожним разом техніка покращується. Учні розуміють, що ці вправи не тільки вчать стрибати, вони ще розвивають спритність, точність, координацію рухів.
А ще вправи зі скакалкою це дуже весело!