До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учителем початкових класів Зарубіною С.В. для здобувачів освіти 2 класу було проведено виховну годину «Вони першими ринулись в бій…» Діти розширили свої знання фактами з історії ліквідації аварії на ЧАЕС, дізналися імена тих, хто дійсно був першим, та висловили свої побажання людям, що брали участь у ліквідації аварії.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-215-1024x348.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-216-1024x379.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-217-1024x385.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-218-1024x401.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-219-1024x383.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-220-1024x399.png)