Сьогодні саме той день, коли ми знову можемо висловити слова вдячності нашим Захисникам! Подякувати їм за ще один прожитий день, за можливість зустрітися з рідними, вийти на прогулянку з друзями, поспілкуватися.
Здобувачі освіти Слов’янського ЗЗСО №8 провели акцію «Лист захиснику». До своїх листів, листівок та відеозвернень діти вклали всю свою любов та слова безмежної вдячності воїнам, що наразі боронять нашу Батьківщину.
Просимо Святого Миколая та Господа, аби скоріше вони повернулися додому, до рідних!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Альохіна-М.-10-1024x768.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Альохіна-П3-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Бебих-С.2-576x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Вареник-С.-4-А-1-769x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Галицький-М.3-485x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Голощапова-Є.4-А-768x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Дьоміна-С.6-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Кислиця-Д.-4-А-1-576x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Клєєва-М.6-768x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Кравченко-С.-4-Б-1-766x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Курсабаєва-М.6-768x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Макарова-М6-771x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/миленко-О.2-768x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Мурат-М-4-А-1024x461.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Мурат-Марія-4-А-1024x768.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Рибаков-А.6-1024x371.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Шкєрмєнєва-О.6-1024x768.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/Щербина-С.-6-768x1024.jpg)