Майстерки «Використання інтерактивних онлайн-дошок для дистанційного навчання та спільної роботи. Нові перспективи та можливості»

Провести цікавий урок – мрія кожного вчителя! Відвідати захопливий урок, на якому використано сучасні технології, – мрія кожного учня!
Сьогодні вже неможливо викладати предмети традиційно: у центрі навчального процесу знаходиться вчитель, учні слухають пояснення, виконують завдання. Введення в школі інтерактивних методик дає можливість докорінно змінити ставлення до об’єкта навчання. І в цій справі вчителям завжди допомагають різноманітні майстер-класи, вебінари та тренінги.
Ось і цього разу під час майстерки «Використання інтерактивних онлайн-дошок для дистанційного навчання та спільної роботи. Нові перспективи та можливості», проведеної заступником директора Слов’янського ЗЗСО № 8 Ракитянським С.О., були розглянути питання впровадження нових платформ та інструментів під час дистанційних уроків.