![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-268.png)
27.11.2023 в рамках методичного тижня вчителів вищої категорії «Я роблю це так», вчитель початкових класів Сторожева Анжеліка Олександрівна провела майстер-клас «Як навчати дітей писати есе». Під час майстер-класу вчитель детально аргументувала важливість цієї теми, познайомила з етапами своєї роботи у цьому напрямку, а також навела приклади різноманітних завдань, які використовує під час підготовки дітей до написання есе. Під час таких зустрічей вчителі мають можливість поділитися своїм досвідом, а також поповнити свою власну методичну скарбничку досвідом інших.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-269.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-270.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-271.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-272.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-273.png)