![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-1.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-2.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-3.png)
Для здобувачів освіти 3 класу класним керівником Гращенко Н.М. було проведено урок фізичної культури «Успіх — це вибір». Діти, разом із вчительною виконували вправи з аеробіки, які розвивають точність, спритність, координацію рухів.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-4-1024x354.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-5-1024x352.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-6-1024x358.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-7-1024x361.png)
6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту💪 на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace), а 7 квітня — Всесвітній день здоров’я.
05.04.2024 здобувачі освіти 1-11 класів Слов’янського ЗЗСО № 8 долучились до флешмобу «White card» — Мої найкращі спортивні досягнення.
Учні залюбки взяли участь у спортивних руханках та спортивних активностях. Трендом цього дня стала «Біла карта», що є символом миру, спокою та подальшого розвитку.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-8-1024x575.png)
🌸05.04.2024 у Слов’янському ЗЗСО № 8 відбулися фінали конкурсу краси і талантів «Пані Весна та Пан Березень. Фіалка» та «Пані Весна та Пан Березень. Конвалія».
Здобувачі освіти 5-7 класів (Фіалка) та 8-11 класів (Конвалія) змагалися за титули, виявляючи творчі здібності, кмітливість, ерудицію та неабиякі сміливість і рішучість.
Приємно дивитись, як діти зростають і вдосконалюють свої вміння і таланти.
Зичимо всім учасникам весняного оновлення, радості нових досягнень і спільної великої української перемоги.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-9-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-10-1024x364.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-11-1024x369.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-12-1024x358.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-13-1024x366.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-14-1024x363.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-15-1024x475.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-16-1024x338.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-17-1024x341.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-18-1024x632.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-19-1024x632.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-20-1024x632.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-21-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-22-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-23.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-24-1024x367.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-25-1024x366.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-26-1024x358.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-27-1024x361.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-28-1024x361.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-29-1024x363.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-30-1024x362.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-31-1024x632.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-32-1024x632.png)