Представляємо вашій увазі, шановні підписники, матеріали проведених у Слов’янському ЗЗСО № 8 упродовж тижня заходів

Для здобувачів освіти 3 класу класним керівником Гращенко Н.М. було проведено урок фізичної культури «Успіх — це вибір». Діти, разом із вчительною виконували вправи з аеробіки, які розвивають точність, спритність, координацію рухів.

6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту💪 на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace), а 7 квітня — Всесвітній день здоров’я.
05.04.2024 здобувачі освіти 1-11 класів Слов’янського ЗЗСО № 8 долучились до флешмобу «White card» — Мої найкращі спортивні досягнення.
Учні залюбки взяли участь у спортивних руханках та спортивних активностях. Трендом цього дня стала «Біла карта», що є символом миру, спокою та подальшого розвитку.

🌸05.04.2024 у Слов’янському ЗЗСО № 8 відбулися фінали конкурсу краси і талантів «Пані Весна та Пан Березень. Фіалка» та «Пані Весна та Пан Березень. Конвалія».
Здобувачі освіти 5-7 класів (Фіалка) та 8-11 класів (Конвалія) змагалися за титули, виявляючи творчі здібності, кмітливість, ерудицію та неабиякі сміливість і рішучість.
Приємно дивитись, як діти зростають і вдосконалюють свої вміння і таланти.
Зичимо всім учасникам весняного оновлення, радості нових досягнень і спільної великої української перемоги.