Здорове Харчування: Вірний Шлях до Благополуччя!

У рамках проекту «5 кроків до здорового харчування» ми провели захоплюючий та корисний вебінар, присвячений здоровому харчуванню. Наш запрошений експерт, пані Олена Тітова, розкрила перед вами основи правильного харчування та поділилася цінними порадами щодо збалансованого меню та корисних продуктів для вашого організму. Завдяки її досвіду та професіоналізму, ми отримали безцінні знання, які допоможуть нам у підтримці здорового способу життя.

А щоб навчальний матеріал став ще більш доступним та запам’ятовуваним, наш класний керівник 9 класу, Марина Горошенко, провела захоплюючі інтерактивні ігри, що допомогли закріпити отримані знання та зрозуміти їх важливість для нашого організму. Веселі конкурси та цікаві завдання стали відмінним доповненням до теоретичної частини вебінару, допомагаючи нам усвідомити, що здорове харчування — це не лише корисно, але й весело!

Ми вдячні всім учасникам за активну участь та зацікавленість у підтримці здорового способу життя. Нехай наші зусилля допоможуть кожному з нас зберігати своє здоров’я та бадьорість довгі роки!