Участь у конкурсах

Конкурс ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

Слов'янська ЗОШ № 8, у якій запроваджується філологічний профіль навчання, сьомий рік поспіль бере участь у конкурсі ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

Цьогоріч наші учасники виступили традиційно успішно.

Двоє учнів (Кошечкіна Олександра, (11 клас) та Ковальов Артур (10 клас)) стали лауреатами міського етапу конкурсу.

Учениця 11 класу Казимирова Тетяна (11 клас) виборола право представляти місто Слов'янськ  на обласному етапі конкурсу.

У наступних репортажах - про наших ораторів і їхнє мистецтво красномовства.

"Рекітське сузір'я - 2021"

Слов'янське відділення Міжнародної академії літератури і журналістики вже шостий рік поспіль бере участь в Міжнародному фестивалі "Рекітське сузір'я - 2021".

Традиційно маємо призерів і переможців у різних номінаціях. Вітаємо Величко Анастасію, Шавша Ірину, Кавецьку Анастасію, Гончаренко Катерину, Альохіну Марію, Блудову Софію, Кошечкіну Олександру, Казимирову Тетяну.

Талановиті діти

Говорять, що талант- це цінний дар, а кожна дитина апріорі талановита.
За літній період здобувачі освіти Слов'янської ЗОШ 8 здобули багато перемог у творчих конкурсах і спорті.
Спільно із Міжнародною школою програмування "Logika" талановиті й обдаровані діти були відзначені почесними грамотами й сертифікатами на навчання.
Бажаємо Вам , юні обдарування, постійно підвищувати свій рейтинг і рейтинг рідної школи й надалі здобувати перемоги в конкурсах і змаганнях.

Вітаємо!

Вітаємо! Соколовську Діану - переможницю конкурсу відгуків на українські книжки,організованого фондом Сергія Жадана, спільно з Українським Інститутом книги. (Диплом ІІ ступеня) Відеорецензія на книги "Слідами війни" із інтерв'ю автора Ігоря Даха отримала схвальні відгуки фахівців. Роботу можна переглянути за посиланням.

конкурс ораторського мистецтва "Заговори"

Вітаємо призерів міського етапу конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив", 9, 10, 11 класів. Виступи учасників можна переглянути за посиланнями.