Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Участь у конкурсах

Вітаємо!

Вітаємо! Соколовську Діану - переможницю конкурсу відгуків на українські книжки,організованого фондом Сергія Жадана, спільно з Українським Інститутом книги. (Диплом ІІ ступеня) Відеорецензія на книги "Слідами війни" із інтерв'ю автора Ігоря Даха отримала схвальні відгуки фахівців. Роботу можна переглянути за посиланням. 

конкурс ораторського мистецтва "Заговори"

Вітаємо призерів міського етапу конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив", 9, 10, 11 класів. Виступи учасників можна переглянути за посиланнями. 

https://www.youtube.com/watch?v=Z3Ccfg6odaQ  

Онлайн-фестиваль «Юні майстрині»

Шановні відвідувачі сайту, запрошуємо Вас на онлайн-фестиваль «Юні майстрині», де учениці 5-х класів представляють свої вироби «Чохол для мобільного телефону».

Підтримайте юних майстринь, визначивши номінації. 

 

Онлайн-фестиваль та голосування тривають з 18.12.2020 по 20.12.2020 за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1ChaKl6nn3nl3GTFCUHB0X6pCFsj3rNb4ENzD3KCli2g/edit

Діти знають краще, як зберегти здоров'я!

Учні Слов'янської ЗОШ №8 щиро відгукнулися на пропозицію організації "Лікарі Світу" й зробили внесок у боротьбу з пандемією COVID-19, відзнявши інформаційний відеоролик.Вони впевнені, що діти краще за інших зможуть розказати про правила безпеки та стати прикладом для дорослих. Дотримуйтесь всіх епідеміологічних рекомендацій! Бережіть себе та близьких!