Флешмоб "Україна понад усе"

З метою посилення консолідації суспільства,  зміцнення його стійкості, діти Слов'янської ЗОШ №8 взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку загиблим спецпризначенцям та гвардійцям. На монументі імена тих, хто одним з перших в 2014 році встав на захист суверенітету держави.

Також учні 11 класу долучилися до флешмобу "Україна понад усе" та розмістили відео з державною символікою та виготовленням спільного гасла "Україна понад усе!" з хештегом #Україна_в_серці #Україна_понад_усе.
Долучилися до відзначення Дня єднання й учні молодших класів. Діти 2-Б класу ( класний керівник Сторожева А.О.) взяли участь у онлайн-акції "Долонями миру" розмістивши фото у соціальних мережах з хештегом #Україна_в_серці #Долоньки_миру .