Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

EU Study Days

 Шановні колеги! 

Міністерство освіти і науки України інформує, що Представництво Європейського Союзу в Україні (далі - Представництво ЄС) оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022 року. 

EU Study Days є проєктом Представництва ЄС, який надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між країнами-членами ЄС та Україною від провідних експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для здійснення комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив. 

У березні-травні 2022 року в рамках школи заплановано проведення 10-ти онлайн модулів. Кожен модуль включатиме: 

1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків; 2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex; 

3) онлайн-тест. 

Онлайн-навчання буде відбуватися з 15 березня до 31 травня 2022 року. Програма складається із 10 модулів: Відкриття. Відносини Україна-ЄС; Історія Європейського Союзу та його основні інституції; Європейські цінності;  Екологія; Безпечний інтернет; М’які навички: навчання протягом життя;  Навчання та волонтерство в Європейському Союзі; Медіаграмотність та дезінформація; Права дітей та підлітків в ЄС; Взаємовідносини Україна Європейський Союз – можливості та перспективи. 


Учасниками онлайн школи EU Study Days для школярів у 2022 році можуть стати учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають загальну середню освіту (9-11 класи) та цікавляться європейською інтеграцією, і бажають розширити свій світогляд. Перевагою в конкурсному відборі буде наявність таких досягнень:  

- здобуття призових місць на учнівських олімпіадах, конкурсах, змаганнях протягом останніх 2 років; 

- участь у діяльності євроклубу у школі або при бібліотеці для дітей та юнацтва; 

- участь в іншій позакласній, позашкільній діяльності, яка стосується вивчення європейської історії, культури, цінностей тощо. 

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи: 

1) відбір за поданими заявками; 

2) результати онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, посилання на яке буде надіслано після проходження першого туру відбору. 

Робочою мовою онлайн-модулів є українська. Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, що відбудеться в одному із закладів вищої освіти України. 

Для участі у конкурсі потрібно до 18.00 07 березня 2022 року заповнити анкету за наступним посиланням https://bit.ly/3JyKBSq

Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 15 березня 2022 року

За додатковою інформацією рекомендуємо звертатись до Відділу преси та інформації Представництва ЄС (Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або до організації-виконавця проєкту (ГО «Молодіжна Альтернатива», Людмила Кудіна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Просимо поширити інформацію про можливість участі у проєкті EU Study  Days серед здобувачів закладів загальної середньої (учні 9-11 класів) та професійної (професійно-технічної) освіти. 

З повагою 

 

Перший заступник Міністра Андрій ВІТРЕНКО