Привітання до 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні до Дня пам'яті та примирення

Привітання до  75-ї річниці  Перемоги у Другій світовій війні

до Дня пам'яті та примирення

Разом із мільйонами людей у всьому світі український народ відзначає важливі травневі свята, історично доленосні дні.

У вічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, творцями перемоги, кому довелося пройти через горнило битв. У нашій пам'яті ті, хто віддав життя  за мир, вклоняємося тим, хто дожив  до світлого дня Перемоги, хто й сьогодні з нами.

Наша школа пишається тим,  що виховала 5 Героїв Радянського Союзу. До сьогодні ми підтримуємо зв᾿язок з їхніми  рідними. У закладі  існує музей "Пам᾿ять", де зібрано багатий матеріал про героїв, а нове покоління виховується на їхніх подвигах.

Низький синівський уклін захисникам і визволителям, працівниками тилу, вдовам, дітям війни, синам і донькам, які не дочекалися своїх батьків із далеких фронтових доріг.

Дорогі герої-визволителі! Прийміть наші щирі вітання з Днем Перемоги, Днем пам'яті та примирення. Бажаємо міцного здоров᾿я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри в те, що завтрашній день буде мирним.

Із повагою та щирою вдячністю

Слов᾿янська ЗОШ № 8

8 та 9 травня Слов ЗОШ 8.avi