"Любіть Україну у сні й наяву

Хроніка  тижня

"Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну!

Всім серцем любіть Україну свою,

І вічні ми будемо з нею" – таким був лейтмотив  тижня Державності у Слов׳янській ЗОШ № 8. За цей період здобувачі освіти 1-11 класів брали участь у таких заходах:

·        Єдиний урок державності "Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!" (класні години, бесіди, години спілкування, підготували класні керівники);

·        Вікторина "Я знаю свою країну" (для здобувачів освіти 5-7 класів, підготував педагог-організатор Кошечкіна І.Ю.);

·        Гра-вікторина "Ми єдині!" (для здобувачів освіти 8-9 класів, підготував педагог-організатор Кошечкіна І.Ю.);

·        Виставка художньої та документальної літератури "Ідеали соборної України" (підготувала бібліотекар Клименко Д.Ю.);

·        Музично-літературна композиція "Україно моя, у нас ти одна!" (підготував 10 клас, класний керівник Гончаренко Д.О.)

Екскурси в історію, відеоподорожі, аудіо репортажі, ребуси, філворди, виставки, обговорення, інтелектуальні змагання допомогли усвідомити сутність і важливість Акту Злуки. Діти продемонстрували гарні знання про історію нашої країни, її традиції,  духовні скарби та свою палку любов до нашої Вітчизни.

Тож давайте любити й оберігати нашу Україну – багату, молоду, найкращу для нас, щоб вона засяяла яскравою зіркою на європейськім небосхилі!