збірника творчості "Навіяне дитинством"

У Слов'янській ЗОШ № 8 пройшла презентація збірника творчості "Навіяне дитинством". Дев'ять років поспіль педагогічний колектив опікується виявленням і розвитком літературно-творчих здібностей школярів. Дитяча творчість надихає і дорослих.

Презентація відбулася у формі мандрівки потягом, кожна зупинка, якого відбивала тематику збірника. Ведучі-провідники потягу розповіли про різноманітність жанрів та авторів-учасників 9-го випуску збірника серед яких учні, батьки і працівники школи.

Примітним є те, що цього року з'явилася рубрика "До нас завітали", де вміщено твори учнів Слов'янської ЗОШ № 20 та педагога ЗОШ  № 19. Щороку доробок зростає, на сьогодні він становить 65 сторінок творів сорока авторів.