День Збройних Сил України 2021

6 грудня - День Збройних Сил України. Учні Слов'янської ЗОШ №8 не обійшли увагою нинішніх і майбутніх захисників. Користуючись нагодою, молодші школярі намалювали малюнки, частина яких була представлена на загал школи, як привітання чоловіків і хлопців, а частина була відправлена до військових частин.
Бажаємо нашим захисникам, щоб їхня сила та мужність завжди живилася любов'ю та підтримкою нашого народу. І нехай завжди буде, кого захищати, але  не буде від кого!

Віртуальна зустріч з Василем Тарчинцем

Сьогодні в стінах Слов'янської ЗОШ 8 відбулося засідання членів МАЛІЖ, на якому презентували книгу Василя Тарчинця "Життєві перехрестя".
Василь Федорович заочно, через книгу, поділився з нами своїми життєвими напрацюваннями,  досвідом. Сподіваємося,  багатьом ця книга стане в пригоді, бо тут дуже багато різноманітних форм і жанрів творів, тем і проблем.
Пропонуємо Вам віртуально завітати на нашу зустріч!

Вітаємо з Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України!

Ці свята символізують єдність, гордість та велику відповідальність за майбутнє.

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Бажаємо миру в країні і в душі, міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, а найголовніше – єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!