Правила прийому до 1-го класу (нове)

1. Прийом дітей до 1-го класу ЗЗСО здійснюється згідно з законами України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 року № 367 “Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

2. До 1-го класу ЗЗСО зараховуються діти, як правило, з 6 років.

3. Прийом проходить на безконкурсній основі.

4. Прийом дітей до 1 класу ЗЗСО здійснюється, як правило, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

5. Для зарахування дитини до 1-го класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються такі документи:

·                       заява;

·                       копія свідоцтва про народження дитини або документа, що засвідчує особу здобувача освіти;

·                       оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089;·

·                       фотокартка для оформлення особової справи (3,5х4,5);

·                       копія документа, що підтверджує пільгову категорію (за наявності);