Правила прийому до 2-11-х класів

1.     Прийом дітей і підлітків до 2-11-х класів загальноосвітнього навчального закладу здійснюється згідно з законодавством України в галузі освіти на безконкурсній основі.

2.     Прийом дітей і підлітків до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється, як правило, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

3.     Для зарахування батьками, або особами, які їх замінюють, подаються такі документи:

·        заява;

·        особова справа здобувача освіти;

·        копія свідоцтва про народження дитини;

·        копія ідентифікаційного коду дитини (ІНН) (за наявності);

·        виписка поточних оцінок якщо зарахування відбувається протягом навчального року;

·        характеристика (після закінчення 1, 4, 9 класів);

·        медичні документи дитини встановленого зразка: медична карта, карта щеплень та довідку про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду;

·        фотокартка для оформлення особової справи (3,5х4,5);

·        копія документа, що підтверджує пільгову категорію (за наявності);