Правила прийому до 1-го класу

1.     Прийом дітей до 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється згідно з законами України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту".

2.     До 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.

3.     Прийом проходить на безконкурсній основі (відповідно до наказу МОН від 7 квітня 2005 р. №204 "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів").

4.     Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється, як правило, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

5.     Для зарахування дитини до 1-го класу батьками, або особами, які їх замінюють, подаються такі документи:

·        заява;

·        копія свідоцтва про народження дитини;

·        копія ідентифікаційного коду дитини (ІНН) (за наявності);

·        медичні документи дитини встановленого зразка: медична карта та карта щеплень;

·        фотокартка для оформлення особової справи (3,5х4,5);

·        копія документа, що підтверджує пільгову категорію (за наявності);