На сайті один гість та відсутні користувачі

Курочкіна Ольга Федорівна

Досягнення:

·        перемога в І етапі міського творчого конкурсу «Портфоліо класу»

·        перемога в номінації «Різнобарвна родина» міського конкурсу «Наш клас – наша родина»

Хто такий класний керівник? Це - портал від дитинства до майбутнього для кожного учня. Це людина, котра може роздивитися, розкрити й розвинути весь потенціал маленької персони та надати поштовх для майбутнього розвитку особистості. Я прагну стати людиною, що зможе допомогти в розв’язання цих питань.

Зараз я класний керівник одного з найяскравіших класів нашої улюбленої школи. Називаємо наш 6-Б клас ми дуже просто – родина.

Ми полюбляємо спільно проводити час із класом - родиною. Прогулянки, спільний відпочинок, різноманітні ігри та конкурси – це все про нас!

Усі негаразди й перемоги, радощі й печалі ми зустрічаємо разом: яскравий, сильний клас на чолі з  професійним  педагогом з багаторічним стажем – клас-родина .