Фуфлєва Софія

8.jpg

Учениця 10 класу Фуфлєва Софія – багаторазова учасниця й переможниця міських і обласних етапів олімпіад та конкурсів. У 2016 – 2017 н.р. посіла Iмісце в IIетапі олімпіади з української мови та літератури, Iмісце в конкурсе ім.П.Яцика, Iмісце в мовно – літературному конкурсі ім. Т. Шевченка, III місце в олімпіаді з зарубіжної літератури. Софія взяла участь в обласному етапі мовно – літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, посіла II місце в обласному етапі конкурсу ім. П.Яцика, стала кращою в IIIетапі олімпіади з української мови і літератури. Дівчина стала учасницею Всеукраїнського етапу конкурсу ім. П.Яцика, Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, яка проходила з 28.03.17 по 31.03.17 в м. Білій Церкві.

Фуфлева Софія є членом Міжнародної  академії літератури й журналистики, пише вірші, захоплюється читанням художньої літератури. Бере активну участь у житті школи.