Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Про дистанційний курс з інформування про мінну небезпеку

 

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що на платформі https://olymp.eschool.dn.ua/ розміщено дистанційний курс з інформування про мінну небезпеку. 

Метою курсу є попередження та зниження травм і наслідків від мін та вибухонебезпечних залишків війни серед дітей та підлітків (вікова категорія 12-17 років). Вся інформація подана українською мовою з урахуванням вікових та психологічних особливостей підлітків. Кожній розділ завершується тестовими завданнями, які дають змогу учаснику курсу закріпити свої знання.

Рекомендуємо розповсюдити посилання на курс серед даної вікової групи дітей та вчителів, також використовувати його на годинах спілкування із учнями та на батьківських зборах.

Перед проходженням курсу необхідно пройти просту реєстрацію - https://olymp.eschool.dn.ua/login/signup.php.

Посилання на курс: https://olymp.eschool.dn.ua/course/view.php?id=62.

 

Курс створено представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні (Генеральний директорат з питань цивільного захисту населення та гуманітарної допомоги-DG ECHO у Донецькій області) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Сприяння та захист прав людини, фундаментальних свобод, та безпеки громад, які знаходяться під ризиком зазнати травм від вибухонебезпечних залишків війни в наслідок конфлікту на сході України».