Підсумки творчого марафону "Далеко-близько"

Що здається далеким, а що насправді є близьким? Відповідь на це запитання давали здобувачі освіти Слов'янської ЗОШ №8 в незвичний спосіб. За допомогою своєї творчості діти продемонстрували справжні цінності, істинні скарби, мрії та прагнення. Пропонуємо й Вам переглянути роботи наших талановитих учнів.

Детальніше: Підсумки творчого марафону "Далеко-близько"

Творчий марафон "Далеко-близько"

Ми далеко від дому, від рідної школи, від багатьох близьких людей і друзів. Але це тільки фізичні відстані..... Усе насправді близько, зовсім поруч. Рідні краєвиди - в нашій пам'яті й уяві, рідні люди - в серці, однокласники й учителі - на зв'язку, завжди підтримають і допоможуть. Так що ж здається далеким, а що насправді є близьким?

Пропонуємо дати відповідь на поставлене питання у творчих роботах.

Дорогі учні! Запрошуємо до участі у Марафоні "Далеко-близько". Номінації: "Художнє фото": "Малюнок"; "Народні промисли"(поробки).

Просимо до 09.09.2022 року надіслати ваші роботи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Найкращі роботи будуть опубліковані на офіційних сторінках  школи в соціальних мережах.

ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР