Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

21 листопала -День Гідності та Свободи

21 листопада- незвичайний день в історії. У цей день мільйони українців почали творити свою історії, історію непокірного та вільного буття. Пропонуємо Вам доторкнутися до історії, разом творити її.

Детальніше: 21 листопала -День Гідності та Свободи 

Конкурс декламаторів

До Дня української писемності та мови класний керівник 4-Б класу О.К. Волковська провела конкурс читців поезії.

Діти знайомилися з творчістю видатних митців,  спостерігали за образною мовою, демонстрували майстерність використання українського слова.

https://youtu.be/QZdrtldQvp4

Знавці української мови

Активно долучилися до тематичних заходів з нагоди Дня української писемності та мови учні 3-Б класу на чолі з класним керівником Сторожевою  А.О.  Вони опрацювали легенди про українську мову, провели вікторину ,,Знавці української мови'', створили обереги з вірою в краще майбутнє й готовністю відстоювати національну гідність.

Детальніше: Знавці української мови

Всеукраїнський диктант Національної єдності

Всеукраїнський диктант Національної єдності традиційно є спільною інтелектуально-творчою справою педагогічного та учнівського колективів Слов'янської ЗОШ № 8.

Цьогоріч він об'єднав усіх, хто знаходився на далеких відстанях, згуртував міцніше спільною ідеєю, подарував натхнення й віру в наше мирне  майбутнє. МИ - українці!!!!  Незламна нація, що зберігає минуле й упевнено рухається вперед.

Детальніше: Всеукраїнський диктант Національної єдності