Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Опитування та відкритий освітній марафон «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!»

 

Шановні колеги!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за багаторічну співпрацю з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в системі загальної середньої, вищої та післядипломної освіти.

Повідомляємо Вам, що ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!».

Тривалість заходу з 26 квітня по 27 травня 2022 року.

Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь здобувачів освіти, учнівської молоді; надання їм допомоги в подальшому професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення молоді до науково-дослідницької роботи в умовах війни. Проєкт є освітнім, науковим та профорієнтаційним.

Участь – безкоштовна.

Науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» підготували учасникам заходу програму, що передбачає лекційні заняття з дисциплін різних галузей знань, поглиблене вивчення окремих дисциплін, семінари, вебінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги тощо.

Аудиторія марафону – учні закладів загальної середньої освіти різних вікових категорій, учні професійної (професійно-технічної) освіти, випускники минулих років, вступники-2022, студенти-бакалаври, батьки, вчителі, науково-педагогічні працівники.

Форма проведення ‑ онлайн на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Наші спікери: доктори наук, професори; кандидати наук, доценти, та аспіранти.

ПРОГРАМА МАРАФОНУ: http://umo.edu.ua/1razom-do-peremoghi-marafon

Сайт ДЗВО «УМО»: http://umo.edu.ua/

Будемо вдячні Вам за сприяння щодо поширення інформації серед учнів, батьків і вчителів ввірених Вам закладів освіти задля вирішення спільних завдань в системі вищої та середньої освіти у воєнний час.