Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

ПРОВОДЬТЕ НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ З ЕКОЛОГІЇ ТА КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН

 Для того, щоб підвищити обізнаність дітей в екологічних проблемах, до Дня Землі разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra розробила план та матеріали до Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мій дім». Матеріали включають план уроку для вчителя, презентацію уроку та робочий зошит для учнів.

      Працюючи з зошитом, учні дізнаються більше про те, що таке зміни клімату, що їх спричиняє та як ми можемо самостійно почати рятувати планету вже зараз. Його можна використовувати як для заняття в аудиторії, так і під час дистанційного навчання.

       Робочий зошит ви можете завантажити за посиланням: https://bit.ly/2O7x7VQ.

    Нагадуємо, що вчителі, які успішно пройдуть тестування, отримають сертифікат учасника, розрахований на 2 академічні години. 

       Також серед усіх учасників буде проведено розіграш подарунків від ЮНІСЕФ. Для того, щоб взяти участь, потрібно:

  • провести урок та зробити декілька фото проведеного уроку разом з учнями
  • опублікувати їх у Facebook з хештегом #планета_мій_дім
  • заповнити форму учасника до 21 квітня включно (обовʼязково): https://forms.gle/QfSo1uohCgJ15Lyu7 

      Результати розіграшу повідомлять 50-ти переможцям поштою у День Землі, 22 квітня. Переможці отримають набір для збору станції моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого у користуванні приладу школа долучиться до збору даних у своєму населеному пункті для SaveEcoBot, єдиного в Україні екологічного чат-боту, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля