Жовтнева пед.рада

Жовтнева (2015 року) педрада розглянула питання реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Було проаналізовано стратегію, методи, форми організації процесу виховання суб’єкта громадянського суспільства, громадянина-патріота. Учителями школи проведено самоаналіз власної діяльності, узагальнено досвід роботи на уроках і в позаурочний час. Результатом засідання педагогічної ради стало створення методичної скарбнички «Шляхи та способи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в предметному навчанні». Учителі визначили зміст і методи національно-патріотичного виховання у відповідності до навчальних програм. Окреслено шляхи подальшого вдосконалення роботи за даним напрямом.