Слов'янська загальноосвітня школа №8

Меню сайта

Пошук на сайті

Активні користувачі

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

«До дня народження Т.Г. Шевченка»

З 9 березня протягом тижня на базі шкільної бібліотеки Слов’янської ЗОШ №8 відбулися заходи, присвячені творчому та життєвому шляху великого українського поета та письменника – Тараса Григоровича Шевченка.

Здобувачі освіти молодшої школи із задоволенням читали вголос вірші, з яких варто починати знайомство дітей із творчістю великого Кобзаря: «Садок вишневий коло хати…»,  «І досі сниться: під горою…», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші, із захопленням ділилися враженнями від прочитаного.  Здобувачі освіти середньої та старшої школи мали змогу торкнутися творчого спадку поета  різних років видання, який понад два століття залишається джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.

«До 150 років з Дня народження Лесі Українки»

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження зірки української літератури – Лесі Українки.

Здобувачі освіти Слов'янській ЗОШ №8  взяли участь у Всеукраїнській мережевій бібліотечній акції "Поезія Лесі Українки - джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу", представивши свій погляд на вірші з циклу "Сім струн". Учні відвідали бібліотечну виставку, присвячену творчості видатної української письменниці.

https://www.youtube.com/watch?v=CSWAU3bg8hE

«До Міжнародного дня рідної мови»

Щорічно 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день  рідної  мови. На території нашої держави проживають представники близько 130 національностей. Залишаючись носіями рідної мови, вони зберігають та  передають із покоління в покоління духовні надбання, культуру, традиції та обряди. В Україні це свято відзначають з 2002 року. Українська мова визнана однією із найспівучіших  у світі. А якою ти вважаєш  рідну мову? Приєднуйся до флешмобу «Рідна мова єдиним словом»!

«До дня вшанування Героїв Небесної сотні»

В цей день ми зі  скорботою  та вдячністю згадуємо Героїв, яких  назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській…

Сто людських життів, які назавжди змінили історію нашої країни! Сто особистих історій, які ми не маємо права забувати!

До уваги учнівської молоді Слов’янської ЗОШ № 8 на базі шкільної бібліотеки відбулася виставка документальних фото та оповідань сучасних авторів про власний погляд на хронологію тих подій.