Всесвітній тиждень правових знань

З 01.10.15 по 08.10.2015 р. в Слов’янській  загальноосвітній  школі I-III ступенів №8 проходив Всеукраїнський тиждень правових знань.

Вчителями початкових класів проведено виховні години по темам «Символи нашого народу» та «Україна – моя рідна земля». В паралелях п’ятих  відбулась  «Подорож у країну права».

05.10.15 проходила гра – вікторина «Правова культура учнів» між командами 6-х класів.

7-мі та 8-мі класи переглянули короткометражні фільми про конфліктні ситуації із подальшим обговоренням.

Для старших класів було запрошено представників міського управління юстиції, котрі провели бесіду про закон і совість.

На завершення  тижня правових знань провели круглий стіл в 10-х, 11-х класах про участь молоді в житті суспільства.